kõhuussid 25.08.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere. mure selline et koos väljahetega tuleb mõnikord peenikesi poole cm pikkuseid valkjaid usse. millist ravimit on kõige kasulikum kasutada et neist kiiresti ja lõplikult lahti saada ja kas seda on võimalik ka ilma retseptita osta?
tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Sellist ravimit käsimüügis ei ole. Retseptiga on, pöörduge oma perearsti poole.

Kalle Kurvits