Aloe Vera mahl 06.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Minule t6i tütar inglismaalt Aloe Vera 1l pudeli mahla. Firma on Aloe Pura ja ja peale on pudelile kirjutatud nii: 100% Natural Bio-Active Aloe Vera Juice. Kuid kahjuks pole siin pudelil kirjas, mille jaoks seee hea on st mis hädade vastu see aitab. Oskate ehk Teie m6nda haigust nimetada. Olen ise kimpus n6rga maoga st käivad tihti k6rvetised ja koos sellega ka aegajalt valud. Kas selleks puhuks see aitab?
Suurimad tänud vastamast

Anne

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Salapärane lugu, aga sageli esinev. Leiame mingi rohupudeli, aga haigust kahjuks pole. No mis teha.
Aaloe kohta on infot internetis piisavalt, ainult otsige. Üks link:
http://www.tba.ee/Lood/Aaloe.html
Kõrvetiste vastu on parim Zantac.

Kalle Kurvits