Ravimi ostu soov 16.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Olen juba paar aastat kasutanud salvi LINOLADIOOL, mille arst on mulle väljakirjutanud. Nüüd ei ole seda ravimit enam ühestki apteegist saada. Kas on teada, millal Linoladiool jälle apteekidesse jõuab, sest retsept aegub ja ravimit on väga vaja?
Terv. Lilian

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tõepoolest, Linoladiol salv on ravimiregistrist kustutatud. Asenduse saamiseks peate pöörduma arsti poole.

Kalle Kurvits