nikotiiniplaastrid 13.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!Soovin väga suitsetamisest loobuda aga ei suuda ise ja tahtsin küsida kas nikotiini plaastritest või nätsust on abi?Või on ka muud rohtu?Tahaksin osta plaastrit aga kardan et ei mõju ehk oskate vastata?Suured tänud ette!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui kardate, siis pole midagi teha. Kui aga julgust (tahtejõudu) on rohkem, saab maha jätta ka plaastrita. Plaaster on abistav ravim, suitsetamist see ei takista kui just suu ette ei kleebi. Abiks on ikka, toimeta pole ta sugugi.

Kalle Kurvits