roaccutane 20.12.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere. soovin teie k2est kuulda mida arvate et kui ma kasutan roaccutane kapsleid. l2heb 3 kuu. kas nende tabletitega v2ib ka harva alkoholi tarbida. siiamaani pole veel tarbinud aga kui nyyd ikka uus aasta tuleb tahaks ikka napsu ka v2tta. see ravim on juba palju aastaid olnud ja ma ei usu et nyyd inimesed ei ole selle kuuri ajal alkoholi tarbinud. saate kirjas on ka nyyd et regulaarselt ei tohi juua v2i siis 22rmisel juhul v2hendama koguseid. mis se siis tervisega teeb ???

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Palun, olge originaalne ka, võtke kasutusjuhend karbist välja ja tutvuge ise.
See on ka aadressil:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=1239

Kalle Kurvits