Botadyn 25.05.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere doktor. Perearst soovitas mul tarvitada botadyni tablette, sest kolesterool on kõrge (5,6). Infoleht viitab õgimise soodustamisele ja lubab neid artishokke pista suurel hulgal. Kui palju neid peaks kolesterooli pärast võtma (ma pole mingi rammusate toitude sööja tegelikult). Kas enne hommikust kohvi peaks ka seda võtma. Kuidas te soovitate?
Tervitab 44 aastane patsient.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Infoleht on lisatud lugemiseks tõesti ja sellele ei ole mul midagi lisada.
Lõik internetis olevalt:
BOTADYN kasutamine: 1-3 drazheed kuni 3 korda päevas 15 - 30 minutit enne sööki katki närimata vedelikuga sisse võtta. Soovitatav on BOTADYN'I tarvitada kuurina.
Kogu tekst:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=22390

Tegemist ei ole ju ravimi ega isegi mitte ravimisarnase tootega, vaid toidulisandiga.

Kalle Kurvits