kalamaksaõli ja omega3 29.05.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mis vahe on kalamaksaõlil ja omega3 kapslitel (peale pakendi muidugi...)?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Omega-3-rasvhapped on kalamaksaõli tähtsaimad komponendid seni üldtuntud D- ja A-vitamiini kõrval. On ju hea kui inimene, kes tahab kalmaksaõli tarvitada nende rasvhapete pärast, aga ei armasta kalamaksaõli maitset ja pelgab kõrget energiasisaldust, võib kasutada omega-3 kapsleid.

Ilusat suve,
Kalle Kurvits