raseda vitamiinid 15.05.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

lähen kergema vastupanu teed ja küsin apteegiminemise asemel Teilt raseduse ajal kasutatavatest vitamiinidest.

Arvasin, et söön piisavalt mitmekesiselt, kuid ilmselt on tekkinud mingi aine puudus, kuna suunurk ja nina limaskest on mitu nädalat katki ja mõlemad kohad on väga valusad ning paranemise tundemärke ei näita.

Arsti juurde lähen alles paari nädala pärast, seetõttu ei saa temalt nõu küsida.

Nädalaid 13+6 ja kuu aja eest võetud analüüsid olid normis.

Ette tänades

Helen

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Katkistel suunurkadel võib olla mitmeid põhjusi, aga rasedatel esineb tõesti seda vitamiinide puudusest, eriti vajalik on B-grupp.

Apteekides on saada Bio-Multi, mis on leidnud väga positiivset vastukaja rasedatelt. Bio-Multi on kombinatsioon paljudest raseduse ajal vajalikest vitamiinidest ja mineraalidest. Täpse info leiate aadressil:

http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?enable-zero=no&kaup=23820

Kalle Kurvits