mida küsida 06.05.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mida on apteegi käsimüügis saada liibido tõstmiseks naistele? Ei oska küsida.

aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Soovitaks Sexegot, mis sisaldab damjaanat, hamamelist ja eleuterokokki ning on näidustatud seksuaaalse aktiivsuse tõstmiseks naistel.

Hästivarustatud apteekides peaks Segexo müügil olema, vähemalt meil on.

Ka igasugused ergutavaid taimi sisaldavad loodustooted on omal kohal.

Kalle Kurvits