endokrinoloogia 22.04.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kas glükomeetril saab patareisid vahetada ja kui saab, siis kus? (PRECISION)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Precisioni patarei ei kuulu vahetamisele ja seda on mainitud ka kasutusjuhendis.

Patarei peaks vastu pidama ca 4000 mõõtmist. Kui see on tühi, vahetab tootja selle aparaadi tasuta uue vastu. Selleks pöörduge apteeki kust te tavaliselt ostate testribasid ja nemad organiseerivad aparaadi vahetuse.

Kalle Kurvits