šungiidivee kasutamisest 26.06.16 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.Mida arvate šungiidivee kasutusest,mida alternatiivravis palju soovitatakse.Ostsin looduspoest kivi,kuid ei ole kindel kas tegu ikka õige šungiidiga või niisama äri.Kas oskate selle teema kohta midagi öelda mis ka teaduslikult on tõestust leidnud .Kas mõni šungiit võib ka kahjulik olla,kui kivi joogivette panna.
Mida Teie arvate selle šungiidivee joomisest?

Suured tänud.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

ma ei arva sellest midagi
olen nõus vastama küsimustele ravimite kohta ja teie küsimus on hoopiski muust minu arust.
soovitan kasutada "dr. Google" abi

Kalle Kurvits