Vitamiini valik 26.07.13 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Olen 24aastane kahe lapse ema (3aastane ja 1aastane). Olen nendega kodune. Teen sporti-jooksen või sõidan tõukeratast keskmiselt 3 korda nädalas. Olen 170cm pikk ja kaalun umbes 56kg. Söön mitmekesiselt. Hommikuti ei söö, kuid harjutan end pudruga :D. Viimasel ajal olen hakanud jooma latte taolist piimakohvi 2 korda päevas just magusaisu peletamiseks. Varem kohvi ei joonud. Üpris tihti piinab mind suur õgimistunne ja eks ma siis annan alla ka. Pole vahet, kas on magus või soolane, kõik läheb, mis kapis on. Meeleolu samuti kõigub. Tervisega probleeme pole olnud. Raseduse ajal tehtud vereproovid näitasid rauavaegust-mõlema rasedusega. Võtsin siis mingit siirupilaadset vitamiini. Kuid mida nüüd võtta, kui väsimus, unetus, õgimishood ja meeleolumuutused piinavad? Vitamiinide valik on liiga suur, et selget mõistust säilitada.Tänan ette!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei teagi kedagi, kes ei kaebaks väsimust ja siis on loomulik, et organism tahab energiat saada.
Vereproovi võiks muidugi anda.
Rauavaeguse vastu võib kasutada Ferrovitali, see on palsami ja kapslitena, täiesti looduslik.
Väsimust peletamiseks pean parimaks Strath'i (varem Bio-Strath).
See on pärmist tehtud loodustoode, sisaldab rikkalikku valikut vitamiine, mikroelemente ja muud. Tuntud juba aastaid, vene ajal olevat seda Soomest toodud sportlastele taastumiseks.
rohkem infot: www.strath.ee

Kalle Kurvits