jätkuks vitamiinidele 07.02.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Küsisin Teilt vitamiinide osas. Tänud vastuse eest. Tekkis aga küsimus, kui mul peaks ka süda haige olema ja ma pole veel kontrollis käinud, siis ks võin ka sel juhul Biovitali tarviatda?

Küsin siinkohal veel paar asja üle, ehk oskate vastata:

Vahel tunnen rinnus torkeid ja kohati on need päri tugevad ja teravad. Kas see võib ka südamelihase põletiku tähendada?

Samas tunnen, et mul on vist taaskord kilpnääre välja löönud (kuna olen varasemalt kahel korral ravil käinud, siis tunnen sümptomeid), kuid arstile pole veel jõudnud. Ehk on asi selles? Kuid mul pole siiani olnud sellist väsimust haiguse ajal nagu nüüd.

Kuid kui tõsine see südamelihase põletik olla võib?

Ette tänades,

Ene

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Biovitali võite igal juhul tarvitada, aga diagnoosi panek ei saa olla küll proviisori kompetentsis. Tahan ainult juhtida tähelepanu vajadusele konsulteerida arstiga. Alustaksin aga tõesti kilpnäärme kontrollist.

Kalle Kurvits