raseduse ajal 05.01.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Palun soovitage, milline ravim oleks raseduse ajal peavalu

või palaviku puhul kõige ohutum - aspiriin, ibuprofen või paratsetamool?

Aitäh!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Konsulteerige kindlasti ka arstiga, aga ohutuim on ehk ibuprofeen, siiski viimases raseduse staadiumis peaks vältima. Ka paratsetamooli ei soovitata viimasel trimestril. Aspiriini ei lubata üldse

Kalle Kurvits