Evra plaaster vs Cesradyston 16.09.08 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Lugesin, et naistepuna kasutamine koos Evra plaastriga võib viimase toimet nõrgestada...Kas Cesradystoni tabletid muudavad Evra plaastri toime siis nulliks?

Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Selline võimalus on tõepoolest kirjas nii EVRA kui ka Cesradystoni infolehtedel.
Kas toime nõrgestamise võimalus tähendab selle nullimist igal juhul, sõltub indiviidist, olukorrast ja annustest.
Kui just peate neid mõlemaid kasutama, siis olete selle riski eest hoiatatud.

Kalle Kurvits