psorigerb n 07.12.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks teada, kas psorigerb n aitab hästi psoriaasi vastu? Mis on parimad käsimüügist ostetavad RAVIMID psoriaasile??? Ette tänades.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

TerePsorigerb N salv sisaldab kivisöetõrva, karbamiidi ja salitsüülhapet, abiainetena on lisatud glütserüülkokoaat, ceteareth-25, stearüülheptanoaat, macrogol, kookospähkliõli, bensüülalkohol, glükoonhape, vesi.

Salv on näidustatud ekseemi ja psoriaasi raviks ja tõrva sisalduse tõttu kuulub soodustingimustel väljastamisele.

Ravi eesmärk Psorigerb`iga on saavutada nahka kahjustamata võimalikult pikk nn. haigusvaba periood, kaotada soomusalad ja seal all asuvad paapulid - nahast kõrgemad vohandid.

Salv soodustab sarvestunud naha-alade irdumist ja takistab nende tekkimist.

Salv vähendab sügelust, on põletikuvastane ja desinfitseeriv, mis aitab kaasa haigestunud naha ravimisele.

Viimasel ajal on raskusi selle saamisel ja seda leiab vaid vähestest apteekidest.Käsimüügis saadaolevad arvukad nahasalvide seeriad (Essex, Eucerin), Eximin jt. omavad eelkõige pehmendavat toimet. Valikut aitab teha targa arsti soovitus (otsi kliinik.ee) ja omaenda nahal proovimine. Piisavalt efektiivseid vahendeid käsimüügis ei ole ja üldse on psoriaasi ravi väga raske.Kalle Kurvits

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Ravimid

Psoriaasiravim

Tere!Edastan teile oma ema mure, kes vaevleb nimelt psoriaasis - põhiliselt kätel, seljal. Ja tema otsib tõhusat ravimit, mida saaks ilma retseptita. Ta on kuulnud kelleltki sellisest ...

Kalle Kurvits

Vastas dr Kalle Kurvits

Tere,Synaflan on retseptiravim, vene toode, analoogne Flucinarile. Tegemist on põletikuvastase hormoonsalviga, millest võib tõesti abi olla.

Käsimüügis saadaolevad ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: