Mure... 20.11.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli 3 kuud tagasi killuline sääreluu murd.Tehti operatsioon(sääreluu naelastati).Peale operatsiooni ja koju saatmist pidin jätkama FRAXIPARINE (0,4ml) manustamist 30 päeva (1 kord päevas).
Aga nüüd mure selline,et peale seda juhtumit pole mul siiani päevad alanud.Lugesin selle rohu väga harva esinevate kõrvaltoimete kohta,et
-tromotsüütide arvu vähenemine v. suurenemine võib põhjustada veritsus probleeme.
Kuna liigun siiani karkude abil,siis pole võimalik olnud kuhugi arsti juurde ka pöörduda.
Mida Teie arvate ja oskate soovitada?
Ette tänades muretseja!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tundub, et ajate asju segamini. Kui "päevade" all mõtlete menstruatsiooni, kas siis "veritsus" on seesama teie arust?
Minu arust mitte.
Lugege veelkord kasutusjuhendit.
Menstruatsioon on mõjutatav igasugu faktoritest, trauma ja sellega kaasnev stress sealhulgas.
Ja arstile saab ka helistada.

Kalle Kurvits