Mure 26.10.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Tahaksin teada,kas on mingisugust ravimit mis väljutab organismist mürkaineid?Käisin massaazisja seal öeldi,et minul ei ole kopsud puhtad,nahapooride kaudu tuleb halvalõhnalist lõhna.Arvas,et kopsudes on midagi,aga kopsupilt oli korras.Ise ei suitseta üle 10 aasta juba[olen48a.]Öeldi ka veel,organism on mürkaineid täis.Ei teagi kelle poole pöörduda,perearst ei öelnud selle jutu peale midagi.Töötan tislerina.Ehk oskate Teie midagi soovitada.Teid ette tänades.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Terve organism on isepuhastuv kui keskkond on eluks sobilik ja toitumine ratsionaalne.
Mürkainete kahjutuks tegemisega ja välja viimisega organismist tegelevad meie elundid, maks, neerud.
Kui need on haiged, tuleb ravida neid ja seda teevad arstid.
Masseerija poolt sellise diagnoosi panek on muidugi kahtlane, pöörduge ikka perearstile.
Enese rahustamiseks võite apteegist küsida toidulisandeid mis lubavad organismi puhastada.
Näiteks Detoxil tbl. või Methodraine Detox

Kalle Kurvits