validool 28.11.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Millega seda asendada, kui pole saada? Kas on analoogilise toime ja maitsega rohtu? Tahaksin igaks juhuks kaasa võtta lennureisile. Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Validool on hetkel liikvel ja väikeste vahedega tulemas juurdegi. Kasutage otsimiseks aadressi:

http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/apthkiri

Iseenesest pole Validool midagi erilist, mentooli ja palderjanhappe ester. Mina kasutaksin mõnda tugevamaitselist Hallsi samal otstarbel.

Kalle Kurvits