Colon tonic 23.10.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Siin eespool oli juttu ravimist nimega Colon tonic, mõeldud soolte puhastamiseks. Mida see preparaat lähemalt endast kujutab? Kas sellest võib olla abi kõhukinnisuse puhul?

Lea

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Colon tonic on ravimtaimede baasil valmistatud organismi puhastav mikstuur. Miksuuri valmistamisel on kasutusel olnud kaselehed, võilillejuur, artishok, apteegitill, takjajuur, angervaks, aaskannike, ploomimehu jne.

Kasutatakse organismi puhastuskuuri tegemiseks paar korda aastas.

Võetakse sisse 3 nädala jooksul, lahjendades 1sl mikstuuri liitris vees ja juues iga söögikorra eel kolmandiku sellest segust. Toime avaldub 3-4 päeva jooksul.

Lahtistina kasutamist juhend ette ei näe.

Kalle Kurvits