Vitakur plus,naistele. 04.11.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere hr.proviisor

Kuna mul on enne päevi väga halb enesetunne siis soovitati apteegist osta vitamiini Vitakur plus, naistele.Olen seda nüüd mõned päevad võtnud ,millegi pärast ajab see vitamiin mind iiveldama.Olen kuulnud,et kui vitamiin ajab iiveldama siis on organismis mingist ainest suur puudus ,sellepärast iiveldab,ning see iiveldus kaob ajapiku ära.Kas see on õige väide?Kas jätkan nende tarbimist? Tänan
Hanna-Liina,30a.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Iiveldama hakkab, sest see ei sobi teile lihtsalt, kõik ei talu kõike ja eluliselt vajalik Vitakur ei olegi.

Kalle Kurvits