Acidophilus F.O.S 05.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Püüdsin leida ravimiinfost sellist toodet, kuid kusagil seda ei kajastu. Kas seda meie apteekides müügil ei ole ja kui on, siis palju see maksab?
Tänan

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Vahel mõni tootja on edav ja sokutab oma nime ette. Leiab siis nii:
TERRAPOINT ACIDOPHILUS F.O.S. CAPS N3.
Maksab ~ 140 krooni
Teinekord tehke raviminfos otsides linnuke seal kõrval olevasse kastikesse 'Otsi sisalduvuse järgi' ja ärge püüdke kogu nime välja kirjutada.

Kalle Kurvits