Citrosepti kasutamine 04.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Jäin haigeks (kurk valutab ja nohu-köha, kõik ikka ilusti koos:)) ning otsustasin organismi turgutamiseks Citrosepti võtma hakata. Kasutusjuhendi lugemisel jäin hätta: kui palju ikkagi peab võtma?
Juhendis on kirjas, et:
1)kui ekstrakti kasutatakse organismis ülemääraselt paljunema hakanud bakterite, viiruste, seente ja parasiitide vastu, võetakse kolme päeva jooksul 50...70 tilka kolm korda ööpäevas, koos klaasitäie veega. Kas ma pean võtma siis kolm korda klaasitäie, kuus on 50-70 tilka (see teeks kokku ju ülimalt palju-150-210!) või siis on 50...70 tilka ikka päevane doos?
2)Organismi tugevdamiseks külmetuse korral soovitatakse võtta 5...10 tilka Citrosepti ööpäevas, lahustatuna klaasitäies vees.
Küllap on mul siis ka mingid kurjad bakterid sees:), nemad põhjustavadgi ju neid külmetuse sümptomeid;)
Nii et väga tahaks seda õiget annustamist teada;)
Suur tänu abi eest!!!!!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui on tõesti kurjad bakterid sees, siis pöörduge arsti poole ja teile määratakse antibiootikumravi. Sellega viivitamine ja toidulisandi Citrosept kasutusunüansside tõlgendamine võib olukorra ainult hullemaks ajada.
Ja kui on kirjas, et võtma peab 50-70 tilka kolm korda ööpäevas, siis teeb see ööpäevaseks koguseks tõesti 150-210 tilka seda t o i d u l i s a n d i t.

Kalle Kurvits