Botadin ja magu 17.08.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Öelge palun, kas botadini pikaajalisel tarvitamisel võiks olla seos kõrvetiste või millegi taolisega maos?
Perearst soovitas võtta artishokki kõrgenenud kolesterooli tõttu ja olen neid tablette võtnud mitu kuud järjest. Lugesin infolehes maohaavadest. Enne tarvitama hakkamist mul maoga mingei probleeme polnud, nüüd aga hakkasin mõtlema, et äkki see on botadiniga seotud. Mida soovitate?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Soovitan mitte mõtiskleda sel teemal vaid Botadynist loobuda. Siis saab näha, kas kaebused taanduvad. Botadyn ei ole just eluks vajalik. Ja kas olete kolesterooli lasknud määrata ikka rohkem kui korra-paar?

Kalle Kurvits