kreeka pähkli õli 04.06.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

kas praegu apteekides müügilolev kreeka pähkli õli sobib ka kasutada raske osteoporoosi puhul???

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Raviomadused omistatakse ravimitele. Kreeka pähkli õli on toidulisand. Ainevahetuse korrastamiseks ja vitamiinide allikana on õli täisväärtuslik. Õli muudab väärtuslikuks kõrge küllastamata rasvhapete ning E-vitamiini sisaldus. Õli nõrk pähklimaitse muudab toidud perfektseks.
Sobib kasutamiseks salatites, kastmetes, suppides, hautamisel, praadimiseks.

Kalle Kurvits