sos pillid 29.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Olin poisiga päevade ajal vahekorras ja kaitsevahendit ei kasutanud .Järgmine päev võtsin sos pille nagu oli ette nähtud.Ja 3-4 päeva pärast hakkasid taas päevad.Kas see on väga halb või on midagi tõsiselt viltu.Palun vastake mida tegema peaks,väga mures neiu.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On üsna sageli, et SOS pill lööb tsükli segi ja seda pikaks ajaks. See on ikka parem kui soovimatust raseedusest tingitud abordi väljavaade.
Info on olemas SOS-pillide kasutusjuhendis, kui kaotasite selle, lugege aadressilt:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=1128
Kui kardate teisi häireid, pöörduge arsti poole.

Kalle Kurvits