Viagrasarnane asi naistele 26.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Probleem on selles, et mu naisel avastati haigus, mis ei ole ravitav ja selle tagajärjel on masendus võtnud igasuguse erutuse võimaluse. Kas on olemas mingisuguseid aineid, millega seda huvi tõsta?

Max

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Käsimüügis on selleks VEGA ENERGISER FORMULA CAPS N30. Üks kapsel sisaldab: Damiana 200mg, siberi zenshen 200mg, L-arginiin 25mg, L-arginiin L-tartraat 25mg, L-metioniin 25mg, nikotiinhape 5mg.
Näidustused: toidulisand täiskasvanutele, tõstab vitaalsust ja vastupidavust ning annab energiat.

Ravimit kui sellist ei ole. Kirjanduse andmeil on väljatöötlusel plaastrid naistele, koostises meessuguhormoon testosteroon, mis teatud koguses tõstab naisel libiidot. USA vastav ametkond (FDA) aga sellele müügiluba ei andnud.

Kalle Kurvits