merehaiguse tabletid 20.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mis variandid oleks Eestis kättesaadavad merehaiguse vastu lisaks ingveritablettidele, mis kõigile ei mõju? Kahjuks dramamine'i Eestisse vist enam ei tooda, mujal maailmas on see levinuimaks vahendiks.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kättesaadavad on mitmed retseptiravimid, aga selleks peate külastama perearsti, kes teab hästi mida kirjutada. Laevadel jagatakse tablette kohapeal küsijatele, ilmselt ongi tegu dramaminiga.

Kalle Kurvits