cipralex 13.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere Hr Kurvits

Palun öelge, kas antidepressantide tarbimine võib tekitada ükskõiksust seksi vastu?

Tänan
A

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See pole saladus, ka Cipralexi kasutusjuhendis, mis on eestikeelne ja karbi sees alati kaasas, on võimalike kõrvatoimete all mainitud:
"Seksuaalhäired (ejakulatsiooni- ja erektsioonihäired, sugutungi vähenemine ning naistel orgasmi saamise raskus)"

Kalle Kurvits