BioDrain ja Apple Cider 600 03.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kirjalikku meediasse on tekkinud preparaatide BioDrain ja Apple Cider 600 reklaamid. Toimeomadustelt on need sarnased.
Kas tegemist on järjekordsete "imerohtudega" või tunnustatud ja toimivate toodetega? Võimalik, et mu küsimus on kummaline, aga olen üritanud oma seedimist ühel ja teisel viisil toimima saada erinevate vahendite abil ja seni tulemusteta - sellest ka kerge iroonia. Muidu toodete kirjelduste ja lubaduste järgi võiksid need sobida. Kas tuleb need lihtsalt ära proovida, et äkki on toimiva seedimise võti nendes?
Kas oskate vastata?
Tänan!

Meesterahvas, 27a, 100 kg, 189 cm

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tahaks minagi imesid uskuda. Imerohtudega ei tegele.
Ja mis probleem Teil õige on?

Kalle, 46a, 105kg, 184cm