Millised on psoriaasi aluskreemid? 02.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Sooviks teda võimalikult palju erinevaid psoriaasi kreeme, kuna olen ise seda haigust põdenud juba 10 aastat. Olen proovinud erinevaid kreeme, kuid tahaks teada saada kas on olemas veel erinevaid kreeme mida saaks proovida.
Ette tänades!!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei valda kahjuks seda teemat. Targem on ikka nahaarsti kogemustele toetuda. Psoriaasi aluskreemid ei ole ravimid, mille kohta oskaksin nõu anda.

Kalle Kurvits