Lahtistid 02.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, lugesin et peate parimaks Guttalaxi, mis vormina?St kas ta on siis ohutu ja ei venita soolt jne.Mida arvate Senna teest?Proovisin Duphalaksiga, suure pudeliga, mis ajas tugevalt peeretama ja kogu ihu sügelema ning üsna lääge ni et hakkas paha.Ja muud miskit.Nagu järele jätsin kadus peeretamine ja allergia hiljem.
Kui aga suurem kogus kuiv puuvilju nagu mõjub kas siis ploe apteegikraami vaj?Kas need ka venitavad soolt.On see prob toitumisviga?Nüüd olen käinud 1 kord keskm nädalas potil ja siis ka tuleb vaevaliselt välja.Lõigati mandlid ära.Kas mandlitest võib ka olla kõhukinnisus?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Guttalaxi info leiate siit:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=630
Senna tee on kahtlemata üks alternatiiv, looduslik ja puha.
Ravimeid kasutatakse juhendite ja arsti soovituste järgi. Puuvilju tarvitage oma maitse kohaselt.
Diagnoosid paneb arst.

Kalle Kurvits