konnasilmaplaastrite kasutamine 25.04.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere!
Talla all on konnasilmad, ostsin apteegist urgo konnasilmaplaastrid, kuid ununes küsida õiget kasutamist. Kui kaua ühte plaastrit peal hoida, kui tihti neid vahetada? Kui pikka aega tohib järjest neid plaastreid kasutada?

Tänades,
Marin

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Selline info on pakendi tagaküljel:
Kleeplint hoiab raviainega immutatud kettakese vajalikus kohas. /Vahtpolüsteroolist spetsiaalne kettake kaitseb hõõrdumise eest./Salitsüülhape pehmendab konnasilma.
NÄIDUSTUSED: Kasutatakse konnasilmade raviks./ KASUTAMISÕPETUS. Pärast sooja vanni kuivatada hoolikalt./Paigaldada plaaster nii et ravim (roheline) kataks konnasilma./Vältida sattumist tervele nahale.
Plaastrit vahetada iga päev kuni konnasilma tervenemiseni.

Kalle Kurvits