stress ,depressioon? 12.04.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Sooviksin teada kas apteegist on võimalik leida vitamiine või toonikume mis aitaksid stressist tulenevat pinget(südame piirkonnas isegi selline pigistav ja raske tunne)leevendada? Probleemi kahjuks lahendada pole võimalik ,see ei olene minust, kuid mure on suur.Astaid tagasi (u.5a.)põdesin perimüokardiiti ,nüüd ongi natuke hirm ,et äkki kordub. Olen ka muidu kergesti ärrituv ja üle muretsev ,sellepärast loodangi leida midagi looduslikku, mis aitaks natuke rahuneda ja siis otsustada kas pöörduda spetsialisti poole (psühholoog).

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On võimalik leida küll. Soovitaks naistepuna tooteid, näiteks Cesradystoni. Info leiate:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=16122

Kalle Kurvits