roheline tee?..kas sellega saab kaalust alla võtta 17.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere minul on selline väikene murekene,et ma olen 14 aastane tütarlaps ja kaalun 62 kg ning olen 165 cm pikk..arvan et olen ülekaaluline..
käin korrapäraselt trennis 2X nädalas..seda on natuke vähe aga ikkagi.trennis käin võrkpallis

nimelt ma hakkansin tarvitama rohelist tee..kas see mõjutab ainevahetust ja kiirendab seda,olen lugenud et see kiirendab seda 4% ..ja kas sellest on ka abi kaalu allavõtmisel.?
kui palju seda peab regulaalselt jooma..mina joon seda umbes liitri päevas ja kas see võib ka kahjulik olla?..
tahaksin kaalust alla võtta 7 kg..kas see on rohelise tee abil võimalik..
muidugi ma ei aja taga kiirust et kiiresti kaalust alla saada aga ma mõtlen nii umbes poole aasta või aasta pärast oleksin 7 kg kaalust alla võttta..

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Teed võib juua, imet see ei tee. Oma mõistus ja enesetunne olgu ikka abiks.
Kalle Kurvits