Tänud Kalle Kurvits`ale 07.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.

Olen see inimene kes oli hädas oma hingeõhuga. Nii sai apteegist ostetud need hambavahe puhastus harjad, algus oli jube kuna hammastel nagu vahesi polegi ja enda üllatuseks kui sain hamba vahega ühelepoole haises hari kohutavalt. Nii lasksin kogu suu üle ja enäe omalegi üllatus enam hingeõhk ei haise kui küsin kas on paha lõhn.
Siit küsimus kas verejooks on normaalne, kui puhastan siis verd jookseb ikka hirmus palju või tundub nii. Kui tihti seda tuleb teha kas igapäev?
Igatahes tänud teile mitte keegi ei osanud öelda selle põhjust ja olen üliõnnelik et sain kerge lahenduse. TÄNAN.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Verejooksu saab vältida kui hari on õiget mõõtu, neid on mitmeid. Vahelduseks võib proovida hambaniiti.
Teha tuleb seda vastavalt vajadusele. Ka hambaaugud võivad tekkida just sinna kus on toidujäätmed seismas.

Kalle Kurvits