detria arbutin 04.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere
sooviksin saada rohkem informatsiooni ravimi Detria Arbutini kohta, eelkõige selle mõjust kuperoosa ravile. Praegu on kättesaadav ainult ravimi kodulehekülg, mis on kahjuks üksnes soome keeles.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Trükituna on paberil ja siia jutu ümbertoksimine on liiga ajamahukas.
Panin selle vaadata:
http://www.uusapteek.ee/detria.bmp
Võin ka posti panna kui saadate mulle mailiga aadressi (uusapteek@neti.ee)

Kalle Kurvits