Mg-K 21.12.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kaua tohib kasutada Panangini.On valud, rinnas pistab kogu aeg, varem torkis ent valuvaigistitega nagu sai tugeva torkimise maha ja hirmu -ärevustunne.Nõrgaks kohe teeb.Arstile saab alles 3 kuu pärast.Milline on hinna poolest soodsaim kreatiini vahend?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Panagini kasutatakse hüpomagneseemia profülaktikaks ja raviks; organismi suurenenud kaaliumi- ja magneesiumivajaduse korral (suur füüsilise koormus, rasedus ja rinnaga toitmine), ebaõige ioontasakaalu korral organismis (alatoitlus, alkoholism), suure elektrolüütidekaotuse korral (kõhulahtisus, oksendamine, neerupuudulikkuse polüuurilises faasis tekkiv hüpokaleemia), samuti toetavaks raviks stenokardia, ägedamüokardiinfarkti, südame rütmihäirete, hüpertensiooni korral; suurenenud neuromuskulaarse erutuvuse ning lihasspasmide korral.
Kasutatakse kuni tervenemiseni või teise ravi määramiseni.

Toidulisandite hinnainfo saamiseks pöördude lähimasse hästivarustatud apteeki. Nende juurdehindlus on vaba ja hinnad kõiguvad.

Kalle Kurvits