linex 12.10.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kas kusagil Eestis on veel võimalik osta linex-it.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Enam mitte kuskilt, ei tooda sisse.
Tõsi küll, raviminfo.ee kaudu leiab hetkel Räpina apteegist, tel. 79 61294. Seda tasub kontrollida, võib viga olla.

Aga milleks just Linex? See ei ole asendamatu. Apteegis on piimhappebakteritega preparaate veelgi: VEGA ACIDOPHILUS BIFIDUS COMPLEX CAPS N30, GEFILUS PLUS CAPS N20, KOSMICI TBL 25MG N30.

Kalle Kurvits