Missugune glükoosamiin on kõige soodsam 16.09.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Põlveliigeste artroosi tõttu pean hakkama pidevalt tarvitama glükoosamiini preparaate. Missugune preparaat oleks kõige soodsam osta?
Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Sõltub kui intensiivset ravi vajate. Eri toodetes on eri soovitatud annused.
Ultragelis on päevane annus 100mg, Bio-Gükoosamiinis 500mg. Viimase suurest pakendist jätkub 150 päevaks ja septembris on sellel soodne hind 245.-(tavaliselt 276.-)
Retseptiravimis Arthrylis on glükoosamiini 1,5g. Hind on 203.50 ja saab haigekassa soodustuse 50%.

Kalle Kurvits