Stress 15.03.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Olen viimasel ajal vaevelnud stressiga. Milliseid käsimüügiravimeid Te soovitate stressi leevendamiseks.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Märgusõnaga stress pakutakse korralikus apteegis teile mitmeid vahendeid. Soovitan alustada teedega. Stressitee nime all on mitmed teesegud, koostises nurmenukuõied, kaselehed, palderjan, kurgirohi. kibuvitsaõied. Või tehke lõõgastav vann ja lisage sinna Tetesept antistress eeterlike õlide segu-meliss, rosmariin, lavendel, männiokkad.

Käsimüügiravim ja hea stressivastane rohi on Klosterfrau melisana, vedelik, mis sisaldab paljude taimede eeterlikke õlisid: sidrunmeliss, aedvaak, angervaks, ingver, nelk, rhiz. Galangae, must pipar, maasapp, sem. Myristicae, pomerants, kaneel, kardemon. On saksa toode. Täpsem info apteegis.

Tugevat tervist soovides,

Kalle Kurvits