Ravi 10.07.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, olen kuulnud tuttavatelt valismaal, et on ilmunud uus depressiooni vastane roht Remeron neid on 10,30 ja 40 mg. Kas teate selle toimet organismis,mojust, korvalmojudest jne,. Ja kas neid on saadaval eestis ja kui on siis kui palju need maksavad ja kas need on retsepti ravimid.
Parimate soovidega Kai

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See pole enam ammu uus. Remeroni müügiluba Eestis kehtib juba alates 28.10.1999. Müüki saabus jah mõnevõrra hiljem.
Kogu info ümberjutustamine oleks liiga mahukas. See on kättesaadav aadressil
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=1209
Loomulikult on tegemist retseptiravimitega. Kehtib HK 50% soodustus. Hinnad on vahemikus 376 kuni 685 EEK, sõltuvalt annustest ja pakendist.

Kalle Kurvits