arvamus 12.06.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Olen lugenud palju Teile esitatud küsimusi ja väga tähelepanelikult vastused. Silma jäi selline asi : Te tihti kasutate väljavõtteid patsiendi lehest, kus on kirjas väga õiged ja vajalikud asjad, kuid sellega seoses tekkib küsimus, kas Teil oma kogemusi pole? Ma arvan, et inimestele, kes esitavad Teile küsimusi oleks huvitav teada Teie professionaali arvamust. Aga infolehte nad oskavad lugeda ise. Pigem inimestel tekkib probleem selle mõistmisega. Austusega , Anna.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimite puhul on esmatähtis patsiendi infoleht ja selle lugemist ma püüan inimestele õpetada. Oma kogemuste najale võib toetuda arst, kes ravib konkreetset patsienti ja avalikus meedias ei peaks kirjeldama seda.
Ravimi tootja juhenditest erinevate arvamuste avalik kirjeldamine inimese poolt kes konkreetset ravi ei teosta ega jälgi, on väga ohtlik praktika, uskuge mind.
Tõepoolest, kui inimesed loeksid enne küsimist ise läbi ravimite kasutusjuhendid, ei peaks mina neid siin ümber jutustama.

Ja lugege veel, küllap leiate piisavalt ka minu oma arvamusi.

Kalle Kurvits

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Ravimid

Goldrex ja Dynamisan

Tere!
Mulle öeldi apteegist, et ma ei tohi Dynamisani koos Goldrexiga kasutada. Miks see nii on? Kas ma ei tohi Dynamisaniga ka muid asju kasutada (Bio C.L.A, BioSlim, äkki veel midagi?) või on asi ...

Kalle Kurvits

Vastas dr Kalle Kurvits

Tere,

Asi on selles, et külmetushaiguste puhul soovitatakse vitamiinidest ainult C-vitamiini ja see on Coldrexis olemas.
On arvamus, et muud vitamiinid-mineraalid meeldivad ka haigustekitajatele.
Loe edasi

Golden toidulisandid

Tere,

mind huvitaks väga Teie arvamus Goldeni toodete kohta. On selge, et müügivõrgustiku töötajad neid tooteid imerohtudeks kiidavad, see ju nende teenistus. Eriti huvitaks mind arvamus lõheõli ...

Kalle Kurvits

Vastas dr Kalle Kurvits

Tere,Goldeni väited ei ole õiged.Kalle Kurvits

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: