stress 23.05.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, olen 19 aastane neiu ja juba mitmendat aastat järjest on mul juuksed väljalangenud just pingelistel perioodidel. Põhjus arvatakse olevat stressist (uuringutele alles ootan aega) Tunnen ise samuti et olen pinges ja vahest ehk liiga närviline... Palun soovitage mõnda ravimit mis oleks saadaval apteegis käsimüügis mis leevendaks stressi või peaksin ma võtma mingisuguseid vitamiine? Igasugune nõu on teretulnud.

Südamest ette tänades , Helen

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Retseptita on naistepuna kapslid. Neid on mitme nime all. Cesradystoni info leiate siit:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=16122

Kalle Kurvits