magnesii sulfas 17.03.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tänud eelnevate selleteemalliste küsimistele vastamast.Tahaksin veel teada et kas magnesii sulfas ongi teise nimega mõrusool. Ja et siis kas see on veel sama mis magneesium sulfaat?ja kas seda saab ilma retseptita?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Magnesii sulfas ehk magneesiumsulfaat ongi rahvapäraselt mõrusool.
Veel nimevariante: Магния сульфат, Magnesium sulfuricum, Magnesiumsulfat, Bittersalz jne.

Saadaval retseptita.

Edu soovides,
Kalle Kurvits