soodus ravim või ei 13.02.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere. perearst kirjutas mulle CATAFLAM 50 ja seda 50% soodustusega. Kuid apteegis vastati,et kahju küül aga sellele soodustus ei kehti. Küsimus selline, et kumb nüüd eksib, kas arst või apteeker? Ette tänades,Eili.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Cataflam tablettidele kehtib soodustus. Küll aga on sellel nii madal piirhind (27.90 20-tabletisel pakendil), et sellele ei pruugigi soodustust tulla kui ostate 1 originaali 50% soodustusega. Teistel juhtudel küll.

Edu soovides,
Kalle Kurvits