rinnanibudest veel 23.11.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Paluks täpsustada rinnanibude vastust eelmisele küsijale. Olen ka kuulnud sellisest vahendist, mis rinnanibud välja tõmbab.

Kadri

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Jah, kollegid Magnumist aitasid leida selle toote:

Avent niplette rinnanibudele on (tekst infovoldikult) lihtne ravi madalate
ja sissetõmbunud rinnanibudele. Lahendab probleemid imetamisel ning
hoolitseb püsiva tulemuse eest. Õrna imemisega tõmmatakse nibu välja
väikesesse plastikkübarasse.

Näeb välja nagu süstal, millel otsas justkui sõrmkübar. Vaakumiga tõmmatakse
nibu välja, korratakse iga päev, tulemused peaksid olema umbes paari
nädalaga.

Apteegi orienteeruv hind 499-522EEK. Apteek võib selle tellida Magnumist.

Edu soovides,
Kalle Kurvits