Rinnapiimaasendaja allergikutele. 28.05.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Meie 8-kuune poiss on ilmselt allergiline piimaasendajate vastu. Proovisime Peptidi Tuttelit ja tundus, et sobis ja punetav lööve taandus. Kahjuks ei ole meie perel seda võimalik pidevalt lapsele osta (liiga kallis - ka soodustusega 50%)

Kas on olemas sellele piimaasendajale alternatiivi, mis oleks odavam?

Tänud

RV

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Apteegis on saada praegu ka Nutrilon Soya, 400g 74.30 ja Nutrilon Pepti, 400g 129.-. Mõlemad on allergikutele. Ilmselt tuleb lihtsalt ära proovida.

Kalle Kurvits