Ravimi kõrvaltoimed 25.07.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tarvitan ravimit metronidazol. Kolmandal päeval tekkisid kätele ja jalgadele väikesed vesivillid. Need ei valuta ega sügele. Kas need võivad tekkida seoses eelpool nimetatud arstimi tarvitamisega või on muud põhjused?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Juhendis on öeldud, et mõnedel patsientidel võivad tekkida nahareaktsioonid.

Kogu info on kirjas ravimiga kaasasolevas eestikeelses kasutusjuhendis. Nycomedi tootel on see etiketi alla kokku volditud, etiketi vasak serv on lahtine.
Kui olete selle kaotanud, lugege linki:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=873

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits