OXY 15.05.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Kuhu on kadunud OXY (vistriku tapja!) tooted? Apteegist vastati, et neid ei toodavadki enam maale... miks? Mida on siis alternatiiviks pakkuda?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kadunud jah, ja kes seda meile seletab, miks ei toodeta, tootja kaugel ja kõrgel, aga on ka teisi, näiteks:
HERBINA CLEARLINE PEITEPULK 5G
Antiseptiline peitepulk, mis aitab vähendada vistrike teket. Peidab ja kuivatab vistrikke efektiivselt.
või:
TEEPUUÕLI VISTRIKUPULK 10ml
või:
EUCERIN PROBLEEMSE NAHA PEITEKREEM 15ML

Tervitades,
Kalle Kurvits